Pitäjänmäki-seuran hallitus 2019

0
257

Pitäjänmäki-seuran hallituksen puolesta Strömbergin leikkipuiston vapputilaisuudessa olivat paikalla Jussi-Petteri Lappi (vas), Jan Furstenborg ja Mikko Kääriäinen. Pitäjänmäki-seura toimi tilaisuuden muodollisena ja vastuullisena järjestäjänä. 

PITÄJÄNMÄKI-SEURAN HALLITUS vuodelle 2019

Puheenjohtaja
Jan Furstenborg
Partiotie 16
00370 HELSINKI
pitajanmakiseura@elisanet.fi
j.furstenborg@bluewin.ch

Sihteeri
Sirpa Aromaa
sirpa.aromaa@suomi24.fi

Reijo Kallinen
Reijo.kallinen@kolumbus.fi

Varapuheenjohtaja
Jouni Kekkonen
jouni.kekkonen@kolumbus.fi

Matti Kiisseli
matti.kiisseli@pp.inet.fi

Mikko Kääriäinen
mikonkiska.oy@gmail.com

Taloudenhoitaja, jäsenrekisteri
Jussi-Petteri Lappi
pitajanmakiseura@elisanet.fi
jussi-petteri.lappi@pp.inet.fi

Janne Leivo
janneleivo@kolumbus.fi

Mirja Turunen
55mirri@gmail.com

VASTAA

Lisää kommentti!
Kirjoita tähän nimesi